logo

Politické hnutí PLUS

Řízení v rukou občanů schopných budovat prosperující společnost

PLUS v Řepích

 

Informace ke komunálním volbám 5. - 6. 10. 2018

(průběžně aktualizujeme)

 

 

 

Děkujeme všem našim voličům za podporu ve volbách!
Díky vám jsme získali dva mandáty v zastupitelstvu MČ Prahy 17 - Řepy
pro období 2018 - 2022. 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Naše hnutí vzniklo v r. 2016, avšak naši hlavní kandidáti byli či jsou členy zastupitelstva, a to průběžně od r. 2006. Nejsme tedy žádní začátečníci! PLUS jsme jednoduše založili proto, abychom nemuseli dále plnit zájmy a povinnosti strany či hnutí, pod kterým bychom jako aktivní občané Řep kandidovali. Naopak, ze zkušeností víme, že prosazovat zájmy a plně se věnovat rozvoji Řep a potřebám řepských obyvatel můžeme nejlépe pod hlavičkou vlastního subjektu.

Máme zkušenosti a víme, jak na to. Naše vize - program stojí na zcela reálných základech. Nyní vyzdvihujeme alespoň jeden bod. Chceme, aby radnice komunikovala s občany. Např. tak, jako při realizaci Strategického plánu, který jsme měli na starost. Více se zajímala o Vaše názory, zapojovala Vás (pokud budete mít zájem) do rozhodování o zásadních událostech v Řepích. Nejen zastupitelé, ale my všichni jsme přece občané Řep!

Nicméně k tomu, abychom mohli realizovat náš program a tím naplňovat vize nás všech, potřebujeme od vás získat dostatečný mandát. Dovolujeme si Vás proto požádat, abyste dali Váš hlas právě hnutí PLUS a nikoliv narychlo sestaveným kandidátkám s podivnou motivací a nereálnými sliby.   

PLUS založili řepští občané a vzniklo pro Řepy! Více zde


Naše dosavadní aktivity
Nehovoří za nás jen plané sliby, ale dosavadní aktivity. Jako občané v pozicích vedení radnice - Jiří Masopust, vedení Centra sociálně zdravotních služeb - PhDr. Jindřich Kadlec a v pozici významného řepského primáře - MUDr. Jiří Nedělka jsme vytvořili a zrealizovali mnoho prospěšných projektů. Na řadu z nich se nám navíc podařilo získat peníze z dotací. Největším a historických úspěchem bylo získání dotací ve výši 149 100 000 Kč na výstavbu domu s pečovatelskou službou! Ušetřené peníze bychom rádi investovali do dalšího rozvoje. Takového, který budete chtít vy – občané Řep!
Nejen o našich hlavních a prospěšných aktivitách se dočtete zde NOVINY hnutí PLUS


Program pro Řepy
Jako řepší obyvatelé se zkušenostmi a místními znalostmi víme, jaký rozvoj v Řepích je reálný. Co lze realizovat v nejbližších letech, co je otázkou vzdálenější budoucnosti. Náš program pro Řepy je postaven pro následující volební období, na reálných základech a v souladu s tím, co byste především chtěli vy – občané Řep. Víme, že byste chtěli např. zlepšit parkování, přivést do Řep metro. Toto jsou však věci, kterými se již radnice zabývá a my je samozřejmě podporujeme, popř. se jedná o záležitost, kterou není možné v následujícím období 2018 – 2022 splnit. My neslibujeme nesplnitelné, nehlásáme před volbami jen fráze a hesla. My vás chceme o dění v Řepích pravdivě informovat a zároveň, tak jako doposud, i nadále konat!   

Program v bodech:

- zapojování občanů do veřejného rozhodování týkající se rozvoje Řep 

- podpora výstavby domu s pečovatelskou službou, rozvoj sociálně zdravotních služeb

- podpora lékařských služeb a seniorů

- získávání dotací na rozvoj Řep

- rozvoj sportovního komplexu o venkovní celoroční bazén

- podpora centralizace řepského úřadu

- pokračování v rozumném rozvoji Řep dle strategického plánu

- revitalizace prostranství před úřadem – vybudování centrálního parku

- podpora mateřských školek a škol

- pokračování v podpoře kulturních akcí pořádaných úřadem
 

Vytvořili jsme časosběrné video 
Od počátku realizace sportovního centra v Řepích monitorujeme průběh stavby. 
Jsme autory
 časosběrného videa, které najdete zde.
 Během cca čtyř minut tak můžete shlédnout, jak rostla jedna z nejvýznamnějších nových staveb v Řepích.
Vytvořili jsme i fotogalerii.

 

Dbáme na ekologii
Zasadili jsme se nejen o dotace na chytré koše v Řepích. Vyrábíme i ekologické žetony do nákupních košíků. Video výroby


Jízdy vláčkem

VIDEO - projížďka vláčkem PLUS

 

PLUS v médiích
ČTK
V Praze vzniklo nové politické hnutí PLUS
POLITIKA BEZ POZLÁTKA